اخبار سریال

بازگشت Jimmi Simpson به سریال Westworld در فصل دوم تایید شد

westworld

تا این لحظه نیز فیلمبرداری و تولید دومین فصل از سریال Westworld  ادامه دارد و انتظار می‌رود که این فصل از این سریال در بهار سال ۲۰۱۸ از شبکه HBO منتشر و به نمایش دی میآید. حال قرار شده در فصل دوم این سریال ما شاهد حضور یک چهره آشنای دیگر هم باشیم. براساس خبری که سایت اینترتینمنت ویکلی منتشر کرده است، جیمی سیمپسون، بازیگر نقش ویلیام، تایید کرده است که بار دیگر قرار است در فصل دوم سریال Westworld بازگردد. با این حال هنوز مشخص نیست نقش سیمپسون در فصل دوم این سریال چقدر مهم و بزرگ است، اما در مصاحبه با خبرنگاران در تور مطبوعاتی انجمن منتقدان تلویزیونی، او تایید کرد که قرار است شاهد بازگشت شخصیت ویلیام در فصل دوم سریال Westworld با ویژگی‌های تقریبا جدیدی باشیم. سیمپسون گفت:

منظور من این است که من حضور دارم. من می‌خواهم در فصل دوم سریال از زمانی که قلب ویلیام شکسته شد تا زمانی که ما نتیجه را مشاهده کردیم، را کاوش و جستجو کنیم. من می‌خواهم بدانم که چقدر طول می‌کشد و چقدر او سخت تلاش می‌کند تا به آنجا نرود، اما من داستان را ننوشته‌ام.

westworld

جیمی سیمپسون نقش شخصیتی به‌نام ویلیام را در فصل اول سریال Westworld بازی کرد که مهمان پارک تفریحی وست ورلد بود که در ادامه عاشق و دلباخته یک میزبان به نام دلورس ابرناثی با بازی ایوان ریچل وود، شد. در پایان فصل اول این سریال مشخص شد که ویلیام همان مرد سیاه پوش با بازی اد هریس است و سیمپسون نقش دوره جوانی این شخصیت را در فصل اول سریال Westworld بازی کرده و ما شاهد فلش‌بک به دوران جوانی شخصیت ویلیام در فصل اول این سریال بوده‌ایم. در حال حاضر اطلاعات زیادی از فصل دوم سریال Westworld در دسترس نیست، اما انتظار می‌رود که در فصل دوم این سریال شاهد ادامه ماجراجویی شخصیت ویلیام در دوران جوانی‌اش باشیم.

فصل دوم سریال Westworld قرار است در بهار سال ۲۰۱۸ از شبکه HBO به روی آنتن برود. با این حال، انتظار می‌رود که به‌زودی تاریخ و زمان رسمی شروع فصل دوم این سریال تایید و اعلام شود. در حاشیه نمایشگاه کامیک کان سن دیگو سال ۲۰۱۷ بود که شبکه HBO اولین تریلر فصل دوم سریال Westworld را منتشر کرد.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا