اخبار سینما

وین دیزل برای ادامه فیلم Triple X: Return of Xander Cage باز خواهد گشت

Triple X: Return of Xander Cage
Triple X: Return of Xander Cage

کمپانی اچ کالکتیو امروز اعلام کرد که حق ساخت فیلم‌های تریپل ایکس را از استودیوی روولوشن خریداری کرده است. دی جی کاروسو، کارگردان فیلم تریپل ایکس: بازگشت زاندر کیج (Triple X: Return of Xander Cage) برای کارگردانی فیلم چهارم از این مجموعه باز خواهد گشت و وین دیزل نیز نقش آفرینی شخصیت اصلی فیلم یعنی زاندر کیج را بار دیگر خواهد کرد. جو راث و جف کیشنبام نیز در کنار دیزل و سامانتا وینسنت تهیه کنندگان فیلم خواهند بود. ساخت فیلم قرار شده است از دسامبر ۲۰۱۸ (آذر-دی ۱۳۹۷) شروع بشود.

مجموعه فیلم‌های تریپل ایکس تاکنون توانسته‌اند مقدار یک میلیارد دلار در باکس آفیس جهانی فروش داشته باشند. نیک کرالی، رئیس کمپانی اچ کالکتیو، در مصاحبه‌ای گفت:

هنگامی که در پارامونت کار می‌کردم موفق شدم در ساخت و پخش Triple X: Return of Xander Cage نقشی داشته باشم و واکنش مردم کشور چین به این فیلم فوق‌العاده بود. ما هدف داریم فیلم بعدی این مجموعه را برای مخاطبین جهانی تولید و آماده کنیم.

دیزل در گذشته در فیلم‌های پرفروش و بسیار موفق سریع و خشن، بازی کرده است. وی همچنین برای شخصیت گروت در محافظین کهکشان (Guardians of the Galaxy) و فیلم سینمایی انتقام جویان: جنگ بی‌نهایت (Avengers: Infinity War) به ایفای نقش پرداخته است است.

کاروسو نیز فیلم قبلی مجموعه یعنی Triple X: Return of Xander Cage را کارگردانی کرده، اما بیشتر به خاطر فیلم سینمایی چشم عقاب (Eagle Eye) با بازی شایا لابوف و میشل موناهن شناخته می‌شود.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا