اخبار سینما

تاریخ اکران قسمت بعدی انیمیشن  Toy Story تایید و رسما اعلام شد

Toy Story
Toy Story 3

انیمیشن Toy Story 3 در سال ۲۰۱۰ به‌روی پرده‌های نقره ای رفت، اما این پایان کار نبود. حال در تازه ترین خبر های سینمایی، والت دیزنی و پیکسار با انتشار تصویری تاریخ اکران انیمیشن Toy Story 4 را رسما اعلام کرده‌اند. دیزنی با انتشار تصویری در پیج رسمی این انیمیشن اعلام کرد که قسمت چهارم انیمیشن داستان اسبازی ها قرار است در تابستان سال ۲۰۱۹ اکران شود. بدین ترتیب انیمیشن Toy Story 4 در تاریخ ۲۱ ژوئن ۲۰۱۹ (۳۱ خرداد ۱۳۹۸) به‌روی پرده‌های سینما برود. با وجود اینکه دیزنی در گذشته این تاریخ را برای اکران این انیمیشن اعلام کرده بود، اما در هفته‌های اخیر و پس از تغییرات به‌وجود آمده در تیم تولید، شایعاتی مبنی بر عقب افتادن زمان اکران این انیمیشن به گوش میرسید. حال دیزنی با اعلام رسمی این تاریخ به شایعات پایان داده و یک تصویر را که تنها عدد ۴ روی آن نقش بسته، از انیمیشن منتشر کرده است. تصویر زیر همان تصویر است

Toy Story 4

رشیدا جونز و ویل مک‌کورمک، کار نوشتن فیلمنامه اصلی انیمیشن Toy Story 4 را براساس داستانی از جان لستر، پیت داکتر، اندرو استنتون و لی آنکریچ، بر عهده داشتند، اما بعد از به‌وجود آمدن سری مشکلاتی، از تیم تولید انیمیشن جدا شدند و دِی ماه سال گذشته، پیکسار استفانی فولسوم، نویسنده فیلم Thor: Ragnarok ، را به‌عنوان جانشین جونز و مک‌کورمک در انیمیشن Toy Story 4 انتخاب و معرفی کرد. کارگردانی این انیمیشن بر عهده جاش کولی خواهد بود. کارگردانی انیمیشن Toy Story 4 در ابتدا بر عهده جان لستر بود، اما در تیر ماه امسال، کولی جانشین لستر در سمت کارگردانی این انیمیشن شد.

تام هنکس، تیم آلن، آنی پاتس، بانی هانت، جودی بنسون، استل هریس، کریستین شال، پاتریشا آرکت و جون کیوسک، از جمله بازیگرانی هستند که در انیمیشن Toy Story 4 حضور خواهند داشت و صداپیشگی شخصیت‌های این انیمیشن مورد را بر عهده دارند. با این وجود،‌تا به این لحظه اطلاعات بیشتری از انیمیشن Toy Story 4 از جمله خلاصه داستان آن، منتشر نشده است.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا