اخبار سینما

آغاز فیلمبرداری و ساخت فیلم Top Gun: Maverick اعلام شد

Top Gun: Maverick
Top Gun

در تازه ترین خبر های سینمایی، زمان آغاز فیلمبرداری و ساخت فیلم Top Gun: Maverick مشخص و اعلام شد.براساس خبری که وب‌سایت Omega Underground منتشر کرده است، کمپانی پارامونت در ماه جولای ۲۰۱۸ (تیر یا مرداد ۱۳۹۷) را شروع فیلمبرداری و تولید دنباله فیلم Top Gun (تاپ گان) را آغاز خواهد کرد. بدین ترتیب فیلمبرداری و تولید این فیلم مورد انتظار که قرار شده است که تابستان سال ۲۰۱۹ اکران بشود،که در حدود یک سال پیش از اکرانش شروع خواهد شد و پیش بینی می‌شود که فیلمبرداری این فیلم در ماه نوامبر یا اوایل ماه دسامبر سال ۲۰۱۸ (آبان یا آذر ۱۳۹۷) به پایان برسد. تام کروز قرار است برای یک بار دیگر نقش شخصیت پیت میچل معروف به به ماوریک را در فیلم Top Gun: Maverick بازی کند.

Top Gun: Maverick

براساس خلاصه ای که از داستان منتشر شده است در فیلم Top Gun: Maverick، ماوریک مربی پرواز شده و ماموریت دارد تا نسل جدید خلبان‌های نیروی هوایی آمریکا را آموزش بدهد. با وجود اینکه شایعات بازگشت وال کیلمر برای بازی در نقش تام کازنسکی ملقب به آیسمن هم به گوش می‌رسد، اما تا به حال تام کروز تنها بازیگری است که حضورش در این فیلم رسما تایید و اعلام شده و انتظار می‌رود که تا زمان شروع فیلمبرداری فهرست رسمی بازیگران فیلم اعلام شود. تیر ماه امسال بود که کمپانی پارامونت پیکچرز رسما ساخت فیلم Top Gun: Maverick برای اکران در تابستان سال ۲۰۱۹ را تایید و اعلام کرد. کارگردانی این فیلم بر عهده جوزف کوشینسکی خواهد بود. کوشینسکی که بیشتر برای کارگردانی فیلم Tron: Legacy (ترون: میراث) شناخته شده میشود، پیش از این در سال ۲۰۱۳ با تام کروز در فیلم Oblivion (فراموشی) همکاری داشته است.

فیلم Top Gun: Maverick قرار است در تاریخ ۱۲ جولای ۲۰۱۹ (۲۱ تیر ۱۳۹۸) اکران شود. کار نوشتن فیلمنامه‌ی این فیلم بر عهده پیتر کریگ، اشلی میلر، جاستین مارکس و زک استنتز بود که توسط اریک وارن سینگر، نویسنده فیلم American Hustle (حقه‌بازی آمریکایی)، در حال بازنویسی است.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا