اخبار سریال

فصل سوم انیمه Tokyo Ghoulدارای 24 قسمت خواهد بود

tokyo ghoul

 

طبق آخرین اخبار فصل سوم انیمه Tokyo Ghoul ( توکیو غول ، 東京喰種-トーキョーグール- )که قرار بود 12 قسمت باشد در قالب 24 قسمت پخش خواهد شد و بین 12 قسمت اول و دوم فاصله خواهد افتاد.


انیمه ژاپنی توکیو غول (Tokyo Ghoul)که در مورد داستان پسری 18 ساله میباشد، فصل سه آن از 12 قسمت به 24 قسمت تغییر یافت که فاصله ای بین نیم فصل آن خواهد بود.

این انیمه که در تاریخ  ،

فصل اول این مجموعه توسط استدیو پیرو بر اساس مجموعه مانگا ساخته شد و در تاریخ ۳ ژوئیه ۲۰۱۴  از شبکه Tokyo MX برای اولین بار پخش شد.

بر خلاف فصل اول و دوم این انیمه که توسط شوهی موریتا با نویسندگی چوجی میکاسانو کارگردانی شده بود، فصل سوم آن با کارگردانی اوداهیرو واتانابه در 24 قسمت تولید می شود. این مجموعه تا این لحظه فصل اول با 12 قسمت و فصل دوم را نیز با 12 قسمت منتشر کرده است که فصل دوم آن در ادامه ی داستان فصل اول ساخته شد.

فصل سوم این انیمه با نام داستانی توکیو غول: بازگشت از تاریخ سوم آوریل 2018 در حال پخش شدن است.


داستان این انیمه(Tokyo Ghoul) در مورد یک پسر هجده ساله است که نام اون کِن کآنکی است که با دختری با نام ریزِه که او نیز 18 ساله است .در مواردی مانند کتاب خواندن تفاهم دارند.

در کافه ای که هر دو به آن میروند ، آشنا و دوست میشوند.

ولی کِن کآنکی پسر داستان از این نکته غافل است که ریزِه یک غول است و مورد حمله ی او واقع میشود. اما در کمال تعجب و ناباوری جان سالم به در میبرد ولی به شدت مجروح میشود. پس از انتقال او به بیمارستان ، اعضای او رو با اعضای غول پیوند میزنند و پس از بهوش آمدن، کِن کآنکی احساس میکند او نیز به یک موجود انسان / نیمه غول تبدیل شده است …

منبع : Movie . Tokyo MX

وبسایت الدورادو

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا