اخبار سینما

به گفته استیون اسپیلبرگ انیمیشن Tintin هنوز از بین نرفته است

Tintin
The Adventures of Tintin

انیمیشن زیبای The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn (ماجراهای تن‌تن: راز اسب شاخدار) که نخستین قسمت از سه گانه انیمیشن The Adventures of Tintin (ماجراهای تن تن) بود، در سال ۲۰۱۱ روی پرده‌های سینما رفت. کارگردانی این انیمیشن سینمایی بر عهده استیون اسپیلبرگ بود و پیتر جکسون، کارگردان سه گانه موفق فیلم The Lord of the Rings (ارباب حلقه‌ها)، به‌عنوان تهیه کننده اجرایی در این پروژه همکاری داشت و قرار بود جکسون کارگردانی دو قسمت بعدی انیمیشن Tintin (تن تن) را بر عهده داشته باشد. با این وجود، در طی سال‌های گذشته خبرهای کمی از این پروژه سینمایی منتشر شده است. حال در تازه های سینمایی خبری از بروزرسانی جدیدی از این انیمیشن سینمایی منتشر شده است. در حاشیه تور مطبوعاتی فیلم Ready Player One (بازیکن شماره یک آماده)، زمانی که از استیون اسپیلبرگ در مورد دنباله انیمیشن Tintin سوال پرسیده شد، او در جواب به وب‌سایت ComingSoon گفت:

پیتر جکسون باید دومین قسمت را بسازد. به طور معمول اگر همه چیز بدون مشکل ادامه یابد، او به‌زودی کار روی فیلمنامه را آغاز خواهد کرد. همانطور که کار روی یک انیمیشن سینمایی حدود دو سال طول می‌کشد، انتظار ندارم که تا حدود ۳ سال آینده انیمیشن را ببینم؛ اما پیتر همچنان در پروژه حضور دارد و انیمیشن Tintin هنوز از بین نرفته است.

Tintin

در سال ۲۰۱۳ اسپیلبرگ گفته بود که کار نوشتن فیلمنامه دنباله انیمیشن The Adventures of Tintin به پایان خود رسیده است و در آن زمان شایعه شده بود که فیلمنامه دنباله این انیمیشن براساس دو کتاب قدیمی به‌نام‌های زندانی‌های خورشید (Prisoners of the Sun) و هفت گوی بلورین (The Seven Crystal Balls) نوشته شده است؛ اما با این وجود اگر جکسون قرار است کار روی فیلمنامه جدید را آغاز کند، احتمال تغییر منبع فیلمنامه دنباله انیمیشن Tintin وجود دارد. همچنین اسپیلبرگ گفته است که برای ساخت یک انیمیشن سینمایی حدود ۳ سال زمان لازم است؛ اما زمان شروع تولید و ساخت دنباله انیمیشن The Adventures of Tintin را نگفته و به آن اشاره نکرده است.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا