اخبار سینما

حضور مکنزی دیویس در فیلم Terminator 6 رسما تایید شد

Terminator 6
Mackenzie Davis

در تازه ترین خبر های مربوط به مجموعه Terminator ، کمپانی پارامونت پیکچرز از حضور مکنزی دیویس در فیلم Terminator 6 خبر داده است. براساس خبری که سایت ورایتی منتشر کرده است، این بازیگر ۳۰ ساله کانادایی قرار است نقش یک شخصیت جدید در نقش مقابل آرنولد شوارزنگر است بازی کند، فیلمبرداری و تولید این فیلم Terminator 6 قرار است از تابستان سال ۲۰۱۸ آغاز شود. دیویس یکی از گزینه‌های تیم میلر برای بازی در نقش دومینو در فیلم Deadpool 2 نیز بود که او مدتی بعد پروژه ساخت این فیلم را ترک کرد و نقش دومینو نیز به زازی بیتز رسید. دیویس بیشتر برای بازی در سریال Black Mirror و سریال Halt and Catch Fire و همینطور فیلم های The Martian  و  Blade Runner 2049 ، شناخته میشود.

Terminator 6

فیلم Tully  نیز جدیدترین فیلمی است که دیویس در آن حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته است. کارگردانی فیلم Terminator 6 که قرار است در زمان اکران نام دیگری داشته باشد، بر عهده تیم میلر، کارگردان فیلم Deadpool  خواهد بود و آرنولد شوارزنگر و لیندا همیلتون برای ایفای نقش دوباره در این فیلم باز خواهند گشت. قسمت جدید فیلم Terminator قرار است دنباله مستقیم فیلم Terminator 2: Judgement Day  باشد و داستان و اتفاقات قسمت سوم تا پنجم این مجموعه که شامل سه فیلم Terminator 3: Rise of the Machines، فیلم Terminator Salvation و فیلم Terminator Genisys می‌شود، را کاملا نادیده خواهد گرفت.

Mackenzie Davis

جیمز کامرون که کارگردانی دو قسمت نخست فیلم Terminator را بر عهده داشته است، به‌عنوان تهیه کننده اجرایی در قسمت جدید این مجموعه حضور خواهد داشت. کمپانی اسکای‌دنس مسئولیت ساخت این فیلم را بر عهده دارد و این فیلم قرار است توسط کمپانی پارامونت منتشر شود. در ماه مهر امسال، رابرت پاتریک، بازیگر شخصیت ربات تی-1000 اعلام کرده است که او احتمالا در فیلم Terminator 6 باز خواهد گشت.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا