اخبار سریال

شخصیت اسپاک سریال Star Trek: Discovery در فصل دوم هم حضور دارد

اسپاک

دیسکاوری (Star Trek: Discovery) حضور شخصیت اسپاک در فصل دوم سریال پیشتازان فضا تایید و اعلام کرد.


جاناتان فریکسدر آخرین اخبار دنیای تلویزیون، حضور شخصیت محبوب و قدیمی اسپاک در فصل دوم سریال پیشتازان فضا تایید و اعلام شده است؛ اما شاید آن چیزی که طرفداران تصورش را می‌کردند، نباشد. جاناتان فریکس که اخیرا مهمان برنامه کان ال پاسو بوده است، سابقه کارگردانی فیلم‌ها و سریال‌هایی مانند مجموعه پیشتازان فضا (Star Trek) را در کارنامه خود دارد. او همچنین کارگردانی دهمین قسمت از فصل اول سریال Star Trek: Discovery را که قسمت اول پارت دوم فصل اول بود، نیز بر عهده داشته است.

همینطور جاناتان فریکس کاراکتر ویلیام رایکر را در مجموعه پیشتازان فضا بازی کرده است. حال فریکس در زمان حضورش در برنامه کان ال پاسو تایید کرده است که کارگردانی دو قسمت از فصل دوم سریال Star Trek: Discovery نیز بر عهده خواهد گرفت.

فریکس این خبر را داد که او کارگردانی قسمت دوم و دهم فصل دوم این سریال را بر عهده دارد و همچنین اطلاعاتی از این دو قسمت که او قرار است کارگردانی آن را انجام دهد، به اشتراک گذاشت.

 

همینطور در این قسمت قرار است شاهد حضور شخصیت اسپاک نیز باشیم.همینطور قرار است شاهد حضور شخصیت جوان‌تری از اسپاک که  نقش برادر مایک برنهام با بازیگری سنیکا مارتین گرین باشیم و همچنین در قسمت دوم فصل دوم سریال شاهد نگاه به گذشته خواهیم بود و اینگونه بار دیگر نسخه جوان‌تر مایکل برنهام را خواهیم دید. با این وجود، هنوز بازیگر اسپاک در این سریال معرفی نشده است؛ اما فریکس بطور رسمی تایید کرد که قرار است شاهد حضور نسخه جوان این شخصیت در سریال باشیم. فصل دوم سریال Star Trek: Discovery در تاریخ نامشخصی از شبکه CBS منتشر می شود.


منبع: comicbook

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا