نقد فیلم

پتن اسوالت صداپیشه انیمیشن Ratatouille در مورد ادامه آن میگوید

Ratatouille
Ratatouille

پتن اسوالت صداپیشه انیمیشن Ratatouille بارها در فیلم‌ها و سریال‌های مختلفی از جمله سریال BoJack Horseman و سریال The Goldbergs به‌عنوان صداپیشه حضور داشته است. او اخیرا صداپیشگی شخصیت مکس در انیمیشن The Secret Life of Pets 2 را بر عهده گرفته است و جانشین لوئی سی‌کی. در این انیمیشن شده است. با این وجود، انیمیشن Ratatouille مهم‌ترین اثری است که اسوالت در آن حضور داشته و او در این انیمیشن صداپیشگی شخصیت رمی را بر عهده داشته است. حال در تازه ترین خبرها، اسوالت از احتمال ساخته شدن دنباله این انیمیشن خبر میدهد. در مصاحبه او با پادکست PeopleTV، اسوالت به سوالی در مورد علاقه‌اش به ساخت دنباله انیمیشن راتاتویی پاسخ داد و گفت که اگر فیلمنامه خوب و مناسبی وجود داشته باشد، او برای صداپیشگی دوباره شخصیت رمی در دنباله انیمیشن Ratatouille باز خواهد گشت. اسوالت گفت:

من یک دنباله نمی‌خواهم که ساخته شود که فقط ساخته شده باشد. من تنها در صورتی می‌خواهم که یک دنباله ساخته شود که بِرَد بِرد یک فیلمنامه عالی برای آن داشته باشد و سپس ما آن را به انجام خواهیم رساند.

اسوالت در واقع اشاره‌ای به مصاحبه Brad Bird در مورد ساخت ادامه انیمیشن The Incredibles  کرده است که گفته بود که اگر فیلمنامه و ایده مناسبی برای این انیمیشن وجود نداشت، هیچگاه دنباله انیمیشن The Incredibles را نمیساخت و به همین منظور ۱۴ سال ساخت دنباله این انیمیشن طول کشیده است. با این وجود، پیکسار پیش از این گفته بود دیگر برنامه‌ای برای ساخت دنباله ندارد و تصمیم دارد روی انیمیشن‌های ارجینال تمرکز کند؛ اما اگر ایده مناسبی برای دنباله انیمیشن Ratatouille وجود داشته باشد، ممکن است که پیکسار نیز کمی از تصمیم خود عقب نشینی کند.

Ratatouille

انیمیشنی درباره  «رمي» موشي شهرستاني عاشق آشپزي است و الگوي او «گوستو»، سرآشپز يکي از معروف ترين رستوران هاي پاريس. روزي «رمي» از مرگ «گوستو» باخبر مي شود و اتفاقي به پاريس مي رسد. پس از چندي نيز در رستوران «گوستو» – که حالا رونق خود را از دست داده، مخفيانه مشغول به کار آشپزي مي شود…

این انیمیشن

  • برنده بهترين فيلم پويانمايي سال از Oscar
  • برنده بهترين پويانمايي از Golden Globe
  • برنده بهترين پويانمايي از BAFTA Film Award

و همینطور

  • نامزد بهترين دستاورد ترکيب صدا از Oscar
  • نامزد بهترين دستاورد تدوين صدا از Oscar
  • نامزد بهترين نويسندگي، فيلمنامه اريجينال از Oscar
  • نامزد بهترين موسيقي نوشته شده-موسيقي متن اريجينال از Oscar

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا