اخبار سینما

مستند I Am Paul Walker توسط کمپانی پارامونت ساخته میشود

Paul Walker

در تازه ترین خبرهای سینمایی ، کمپانی پارامونت نتورک (Paramount Network) اعلام کرد که فعلاً، در حال تولید یک مستند درباره زندگی Paul Walker بازیگر سرشناس هالیوود است. مستند I Am Paul Walker (من پل واکر هستم)، تابستان امسال روی پلتفرم کمپانی Paramount Network منتشر خواهد شد. این مستند اختصاصی، توسط دریک مورای تهیه‌کنندگی و همچنین کارگردانی شده است. دریک مورای کارگردانی بوده که در طی چند سال اخیر در ساخت و انتشار چندین مستند با این مدل سبک نقش مهمی داشته است. در مستندهایی که او در طی این چندین سال‌ ساخته، داستان زندگی و در نهایت مرگ نابهنگام شخصیت‌های بسیار معروف و محبوب مورد بررسی قرار گرفته است. مستند I Am Heath Ledger، مستند I Am Chris Farleyو همچنین مستند I Am Bruce Lee  از جمله آثاری است که او در این سال‌ها ساخته و عرضه کرده است. آخرین اثر مستندی که مورای ساخته، I Am MLK Jr (من مارتین لوتر کینگ جونیور هستم) نام دارد و قرار شده در تاریخ ۲ آوریل سال جاری میلادی (۱۳ فروردین ۱۳۹۷) در Paramount Network پخش شود.

ادرین بیوتنهوس، کارگردان مستند من هیث لجر هستم، قرار شده مستندی با نام من پل واکر هستم را هم کارگردانی کند. اخیراً سایت خبری ددلاین گزارشی در رابطه با این مستند منتشر کرده و اطلاعاتی را از آن به نمایش گذاشته که این اطلاعات به شرح زیر است:

تهیه‌کنندگان این پروژه اعلام کردند که این مستند شامل مصاحبه‌های زیادی با بازیگرانی که تا به امروز با او هم‌بازی شده‌اند، است؛ همچنین افرادی نیز از دوستان و آشنایان واکر که او را خیلی خوب می‌شناختند هم حضور خواهند داشت. این مستند یک قسمتی، در میان موضوعات بسیار زیادی، به بررسی زندگی حرفه‌ای و کاری پل واکر می‌پردازد. این بازیگر محبوب علاقه بسیار زیادی به اقیانوس‌های سرتاسر دنیا و همچنین زندگی دریایی داشت. او در طی زندگی خود و بعد از زلزله مخربی که در کشور هائیتی رخ داد، تمام تلاشش را می‌کرد تا بتواند به مردم این کشور کمکی برساند.

Paul Walker، در ماه نوامبر سال ۲۰۱۳ به طور بسیار ناراحت‌کننده‌ای در یک حادثه تصادف رانندگی جان خود را از دست داد و در سن ۴۰ سالگی فوت کرد. او بیشتر از همه به خاطر ایفای نقش یکی از شخصیت‌های اصلی  فیلم های The Fast and the Furious در میان سینما دوستان معروف و محبوب شده است. همینطور او به خاطر فعالیت‌های خیرخواهانه و بشر دوستانه‌ خود بسیار زبان‌زد است. همانطور که بالاتر هم اشاره شد، او تا به امروز مقدار زیادی به صندوق امداد و حمایت از مردم کشور هائیتی کمک کرده است. مدو واکر، دختر پل، تنها ۱۵ سال سن داشت که پدرش را در این حادثه رانندگی از دست داد. او بعد از فوت پدرش، سازمانی به نام The Paul Walker Foundation  برای احترام به او، تاسیس کرد. این بنیاد مدت بسیار کمی بعد از مرگ پل تاسیس شد تا به نوعی مدو بتواند علاقه و اشتیاق پدرش را زنده نگه بدارد. مدو به واسطه این بنیاد و برای زنده نگه داشتن یاد پدرش، همچنان از اقیانوس‌ها و حیات وحش حمایت می‌کند.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا