اخبار سریال

نت فلیکس از ماه آوریل فیلم Mortal Kombat را شبکه استریم اضافه خواهد کرد

Mortal Kombat

در تازه ترین اخبار سینما و سریال، شبکه اینترنتی نت فلیکس اعلام کرد که از ماه آوریل امسال فیلم Mortal Kombat به این شبکه استریم اضافه خواهد شد. کاربران شبکه Netflix می‌توانند از تاریخ ۱ آوریل (۱۲ فروردین) به تماشای این فیلم بپردازند. فیلم Mortal Kombat برای نخستین بار در سال ۱۹۹۵ توسط شرکت نیو لاین سینما تولید و منتشر شد. پل دبلیو. اس. اندرسون کارگردانی و کوین درونی کار نوشتن فیلمنامه این فیلم را که اقتباسی از یک بازی ویدیویی به همین نام بود، بر عهده داشتند. در این فیلم شاهد حضور و مبارزه شخصیت‌های مختلف و محبوب دنیای مورتال کامبت بودیم و فیلم Mortal Kombat که با بودجه‌ای معادل ۱۸ میلیون دلار تولید شده بود، موفق شد بیش از ۱۲۲ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند.

کریستوفر لمبرت در نقش ریدن (Raiden)، رابین شو در نقش لیو کانگ، کری هیرویوکی تاگاوا در نقش شانگ تسونگ، لیندن اشبی در نقش جانی کیج، بریجت ویلسون در نقش سونیا بلید، تالیسا سوتو در نقش پرنسس کیتانا، ترور گودارد در نقش کانو، کریس کاساماسا در نقش اسکورپیون، فرانسوا پتی در نقش ساب زیرو، کیت کوک در نقش رپتایل و گرگوری مک‌کینی در نقش جکس، از جمله بازیگرانی هستند که در  فیلم Mortal Kombat حضور داشتند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. فیلم Mortal Kombat: Annihilation (مورتال کامبت: نابودی)، دنباله فیلم اول بود که در سال ۱۹۹۷ به کارگردانی جان آر. لئونتی، منتشر شد، این فیلم نتوانست موفقیت فیلم پیش از خود را تکرار کند و نیو لاین سینما برنامه‌های خود برای ساخت دنباله‌های بیشتر برای فیلم Mortal Kombat را لغو کرد.

در نهایت کمپانی نیو لاین سینما این مجموعه را با سریال اینترنتی مورتال کامبت: میراث (Mortal Kombat: Legacy) احیا کرد. علاوه بر این ها ، یک ریبوت جدید از فیلم Mortal Kombat نیز در دست ساخت قرار دارد که جیمز وان، کارگردان فیلم‌هایی چون خشن ۷ (Furious 7)، احضار (The Conjuring) و اره (Saw)، به‌عنوان تهیه کننده اجرایی در این پروژه حضور دارد. او پیش از این اعلام کرده بود که برادران وارنر برای ساخت این فیلم، شتابزده عمل نخواهد کرد. اورن اوزیل به همراه گرگ روسو و دیوید کالاهام روی فیلمنامه فیلم جدید Mortal Kombat کار می‌کنند. همچنین سیمون مک کوید، کارگردان برجسته تبلیغات تلویزیونی، احتمالا کارگردانی فیلم جدید Mortal Kombat را بر عهده خواهد داشت.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا