اخبار سینما

مایکل فاسبندر به گروه بازیگران فیلم Kung Fury (کونگ فیوری) پیوست

کونگ فیوری

در تازه ترین خبرهای سینما:کونگ فیوری

بعد از مدت‌ها سرانجام پروژه بعدی مایکل فاسبندر، بازیگر بزرگ هالیوود، مشخص شد.  Kung Fury 2015 (کونگ فیوری) فیلمی کوتاه 31 دقیقه ای در ژانر کمدی-اکشن که دیوید سندبرگ کارگردانی آن را انجام داده است و حالا براساس خبرهایی که می‌رسد مایکل فاسبندر قرار است در نسخه ای بلند از این فیلم ایفای نقش کند. دیوید سندبرگ, همچنین قرار است در کنار دیوید هسلهاف افسانه‌ای در این فیلم به ایفای نقش بپردازد و روند ساخت این فیلم تابستان سال آینده آغاز خواهد شد.

کونگ فیوری

داستان فیلم از این قرار است:

در سال ۱۹۸۵ و زمانی که شهر میامی تحت مراقبت کونگ فیوری، بهترین و خفن‌ترین پلیس دنیا، در امن و امان است. کونگ فیوری گروهی از پلیس‌های ویژه را دور هم جمع می‌کند و به کمک آن‌ها تمام تلاشش را می‌کند تا آدولف هیتلر را شکست بدهد. پس از مرگ تراژدیک و تاثیر گذار یکی از افراد کونگ فیوری که باعث از بین رفتن گروهش می‌شود،  یک نیروی شیطانی و ناشناخته به کمک هیتلر می‌آید تا به او کمک کند که سلاح نهایی را به دست آورد. در همین حین کونگ فیوری باید در زمان و مکان سفر کند تا دوستانش و هم گروهی هایش را را نجات دهد، و از آکادمی کونگ فو میامی مراقبت کند و نیروهای شیطانی را یک بار برای همیشه شکست و نابود کند.

کونگ فیوری به عنوان یک پروژه کیک استارتر شروع شده که به دنبال ۲۰۰ هزار دلار پول بود اما خیلی زود تمام اینترنت را فرا گرفت و توانست خیلی سریع بیش از ۶۳۰ هزار دلار جمع کند. در فیلم اصلی همچنین جورما تاکون نقش آدولف هیتلر را بازی کرد و آهنگی تحت عنوان True Survivor با اجرای هسلهاف در آن وجود داشت. فیلم کوتاه کونگ فیوری توانست بیش از ۴۰ میلیون بار  در سراسر جهان بازدید پیدا کند.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا