اخبار سریال

Netflix و Marvel سریال Jessica Jones را برای فصل سوم تمدید کردند

Jessica Jones
Jessica Jones

در ماه‌ی که گذشت، فصل دوم سریال Jessica Jones از شبکه نت‌ فلیکس به روی آنتن رفت. حال در تازه ترین خبر های سریالی ،بر اساس خبری که نت‌ فلیکس سریال Jessica Jones رسما برای فصل سوم تمدید شد. بخش تلویزیونی مارول و شبکه نت‌فلیکس اعلام کردند که سریال Jessica Jones برای فصل سوم تمدید خواهد شد؛ اما این دو شرکت از دادن اطلاعات بیشتری از جمله زمان پخش و تعداد قسمت‌های فصل سوم خودداری کردند. اما با این وجود ، انتظار می‌رود که مانند دو فصل گذشته، فصل سوم سریال جسیکا جونز نیز در ۱۳ قسمت تولید شود و احتمالا در سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد. در حال حاضر کاربران شبکه Netflix می‌توانند دو فصل اول سریال Jessica Jones را از این شبکه استریم تماشا کنند.

Jessica Jones

سریال Jessica Jones سریالی بر اساس یکی از چهار شخصیت گروه مدافعان ( Defenders ) است که ملیسا روزنبرگ وظیفه ساخت آن را بر عهده دارد و پیش‌بینی میشود که در فصل سوم این سریال نیز بازگردد. سریال The Defenders (دیفندرز) تابستان سال گذشته از شبکه نت‌فلیکس منتشر شد و فصل دوم سریال Luke Cage (لوک کیج)، سریال مشترک بعدی مارول و نت‌فلیکس خواهد بود که قرار شده است در تاریخ ۲۲ ماه ژوئن ۲۰۱۸ (۱ تیر ۱۳۹۷) به روی آنتن برود . به‌علاوه فصل سوم سریال Daredevil  و فصل دوم سریال Iron Fist نیز در دست ساخت هستند که هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارند. همچنین سریال The Punisher که یکی از شخصیت های فرعی سریال Daredevil  است، برای فصل دوم تمدید و فیلمبرداری و تولید آن آغاز شده است.

کریستن ریتر در نقش جسیکا جونز، ریچل تیلور در نقش تریش واکر، دیوید تننت در نقش کیلگریو، جانت مک تیر در نقش آلیسا جونز، جی. آر. رامیرز در نقش اسکار، لی گیبسون در نقش اینگرید و اکا داروایل در نقش مالکوم دوکاس، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل دوم سریال Jessica Jones حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کارگردانی تمامی قسمت‌های فصل دوم این سریال بر عهده کارگردان‌های زن بوده است. انتظار می‌رود که بخش زیادی از این بازیگران در فصل سوم سریال Jessica Jones بازگردند و به ایفای نقش بپردازند.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا