اخبار سینما

زمان تقریبی آغاز فیلمبرداری و تولید فیلم Indiana Jones 5 مشخص شده

indiana jones

سال ۲۰۱۲ همزمان وقتی که والت دیزنی کمپانی لوکاس فیلم را خرید ، دیزنی صاحب مجموعه Star Wars شد و تا به حال نیز سه فیلم دیگر از این مجموعه را تولید کرده است که هر سه ی آنها عملکرد بسیار درخشانی را در گیشه‌ها داشته‌اند. حال والت دیزنی به دنبال ادامه موفقیت خود با استودیوی لوکاس‌فیلم است و در قصد دارد تا مجموعه ایندیانا جونز (Indiana Jones)، یکی دیگر از مجموعه‌های محبوب این استودیو را احیا کند و آن را به پرده نقره ای سینما بازگرداند. با این که طی سال‌های گذشته خبرهای زیادی حاوی ساخت یا عدم ساخت فیلم جدید این مجموعه شنیده می‌شد، اما در آخر در سال ۲۰۱۶، استیون اسپیلبرگ، کارگردان چهار فیلم اول این مجموعه، برای ساخت دنباله جدید فیلم Indiana Jones قرارداد همکاری امضا کرد و همچنین اعلام شده است که هریسون فورد برای نقش‌آفرینی دوباره در نقش ایندیانا جونز، در فیلم Indiana Jones 5 باز خواهد گشت.

حال زمان تقریبی آغاز فیلمبرداری و تولید فیلم Indiana Jones 5 مشخص شده است.براساس مطلبی که وب‌سایت هالیوود ریپورتر منتشر کرده، فیلم Indiana Jones 5 و همینطور بازسازی فیلم West Side Story ، فیلم‌های بعدی استیون اسپیلبرگ خواهند بود و او امیدوار است که فیلمبرداری و تولید فیلم Indiana Jones 5 از سال ۲۰۱۹ آغاز شود. براساس گفته های منابع نزدیک به این پروژه، اسپیلبرگ و لوکاس‌فیلم در حال برنامه‌ریزی برای آغاز فیلمبرداری و تولید این فیلم در سال آینده میلادی هستند. در حال حاضر فیلم Indiana Jones 5 برای نمایش در تابستان سال ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی شده است و پس از آن، اسپیلبرگ به‌سرعت ساخت فیلم West Side Story را آغاز خواهد کرد.

Indiana Jones

دیوید کپ، فیلمنامه‌نویس چهار قسمت پیشین در فیلم Indiana Jones، کار نوشتن فیلمنامه فیلم Indiana Jones 5 را نیز بر عهده دارد.
فیلم Indiana Jones 5 قرار است در تاریخ ۱۰ جولای ۲۰۲۰ (۲۱ خرداد ۱۳۹۹)‌ اکران شود.

منبع مطلب Comicbookmovie است

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا