اخبار سریال

سریال انیمیشنی مجموعه سریع و خشمگین (Fast & Furious) ساخته میشود

Fast & Furious
fast and furious 7 legends never die

مجموعه محبوب سریع و خشمگین (Fast & Furious) چیزی نزدیک به بیست سال است که در حال حکم‌فرمایی بر دنیای سینما است و حالا به نظر می‌رسد این مجموعه قرار است در قالب انیمیشن نیز به تلویزیون پا باز کند. به گفته وب‌سایت variety این مجموعه قرار است بخشی از معامله چند ساله نتفلیکس با دریم ورکس انیمیشن برای ساخت انیمیشن‌های جدید مخصوص خانواده و کودکان باشد.

این قرارداد در حال حاضر به مدت پنج سال در جریان بوده است و تا الان چهارده انیمیشن سریالی منتشر شده‌اند.

انیمیشن سریالی سریع و خشمگین داستان تونی تورتو، پسرعموی نوجوان دام، و دوستانش را روایت خواهد کرد که توسط دولت استخدام شده‌اند تا وارد یک لیگ حرفه‌ای مسابقه شوند که در جرم و جنایت نیز دست دارد. وین دیزل، نیل موریتز و کریس مورگان تهیه کنندگان سریال خواهند بود و تیم هدریک و برت هالند وظیفه ساخت و تهیه کنندگی اجرایی سریال را بر عهده خواهند گرفت. مارجی کان، رئیس استودیوی انیمیشن تلویزیونی دریم ورکس در این رابطه گفت:

از ساخت اثرهای مختلف و باکیفیت نتفلیکس خوشحال هستیم و همین‌طور مرتبط کردن هواداران استودیوی یونیورسال به دنیای انیمیشن و داستان‌های جدید نیز ما را خرسند خواهد کرد. این سریال فصلی جدید در داستان‌گویی در استودیو خواهد شد و سریع و خشمگین تنها شروع کار است.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا