اخبار سینما

شایعه ساخت Eternals توسط Marvel همچنان زیاد میشود

Eternals
Eternals

در طول هفته‌های گذشته مطالبی منتشر شده مبنی بر اینکه مارول استودیو امکان دارد فیلمی براساس گروه Eternals تولید و منتشر کند سر و صدایی به‌پا کرد. و اکنون در تازه ترین خبرهای سینمایی،به احتمال ساخت فیلمی براساس این گروه اظافه شده است. براساس خبر و شایعه‌ای که وب‌سایت BleedingCool منتشر کرده است، منابع بسیار قابل اعتماد و معتبری مدعی شده‌اند که مارول در حال برنامه‌ریزی برای ساخت فیلم Eternals است. این گروه و قهرمانان توسط جک کربی افسانه‌ای خلق شده‌اند و با توجه به افزایش استفاده از طرح‌های گرافیکی و هنری وی در فیلم‌های اخیر دنیای سینمایی مارول به‌ویژه در فیلم Thor: Ragnarok ، این گروه می‌تواند برای دنیای سینمایی مارول به‌خصوص بخش کیهانی آن، بسیار مناسب باشد.

Eternals

گفته شده که مارول استودیو ممکن است با انتشار یک بیانیه ساخت فیلم Eternals را تایید و رسمی کند و در حال حاضر با نویسندگان احتمالی برای نوشتن فیلمنامه این فیلم ملاقات کرده و در حال گفتگو و مذاکره با آن‌ها است و احتمال معرفی رسمی این فیلم تا هفته‌های آینده وجود خواهد داشت. به نظر می‌رسد که نمایشگاه کامیک کان سن دیگو که حدود سه ماه دیگر برگزار خواهد شد، محل ایده‌آلی برای تایید ساخت فیلم Eternals باشد. تایید شدن ساخت فیلم Eternals می‌تواند جواب مناسبی از طرف کوین فایگی به شرکت برادران وارنر و دی سی کامیکس باشد که اخیرا ساخت فیلم New Gods به کارگردانی ایوا دوورنی، کارگردان فیلم A Wrinkle in Time ، را تایید و اعلام کرده‌اند.

با ساخت و انتشار فیلم Guardians of the Galaxy و فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2، درهای دنیای سینمایی مارول به دنیای کیهانی آن باز شد و سال گذشته فیلم Thor: Ragnarok نیز به گسترش آن ادامه داد. حال مارول در نظر دارد تا از پتانسیل‌های موجود در دنیای کیهانی مارول در فاز چهارم دنیای سینمایی خود بیشتر استفاده کند. شخصیت‌های گروه Eternals شاخه‌ای از بشر تکامل یافته‌اند که دارای عمر و قدرت بیشتری نسبت به نژاد انسان هستند. این گروه شاید چندان شناخته‌شده نباشد؛ اما پیش از اینکه جیمز گان گروه نگهبانان کهکشان را به روی پرده‌های سینما بیاورد، مارول در نظر داشت تا فیلم این مجموعه را تولید و منتشر کند و حال ممکن است از پتانسیل‌‌های این گروه در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول استفاده بشود.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا