اخبار سینما

Ed Skrein (اد اسکرین) به به جمع بازیگران فیلم Maleficent 2 می‌پیوندد

Ed Skrein in Deadpool

در تازه ترین های سینمای، حضور بازیگر دیگری در دنباله فیلم سینمایی مالیفیسنت (Maleficent) تایید و اعلام شده است. براساس خبری که وب‌سایت ورایتی منتشر کرده است، Ed Skrein (اد اسکرین) به جمع بازیگران فیلم Maleficent 2 اضافه شده و قرار است در نقش شخصیت شرور و منفی فیلم نقش‌آفرینی کند. این بازیگر ۳۵ ساله بیشتر برای بازی در نقش شرور و منفی مارتین فریمن ملقب به آیاکس در فیلم Deadpool (ددپول) و فیلم The Transporter Refueled (ترانسپورتر: سوخت‌گیری مجدد) شناخته شده است. همچنین Ed Skrein  (اد اسکرین) قرار بود در فیلم Hellboy (هل بوی) نیز بازی کند؛ اما بعد از اعتراضات فراوان به انتخاب او برای نقش شخصیت بن دیمیو که اصالتی شرقی دارد، اسکرین از بازی در این فیلم برای مقابله با تصور نژاد پرستی کناره ‌گیری کرد.

Ed Skrein

علاوه بر Ed Skrein (اد اسکرین) که قرار است نقش شرور و منفی فیلم Maleficent 2 را بازی کند و در حال حاضر اطلاعات بیشتری از آن در اختیار نداریم، آنجلینا جولی، بازیگر نقش مالیفیسنت و ال فانینگ، بازیگر نقش پرنسس اورورا (زیبای خفته)، نیز قرار است برای نقش آفرینی دوباره در دنباله فیلم Maleficent بازگردند. یواخیم رانینگ، کارگردان فیلم Bandidas و فیلم Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (دزدان دریایی کارائیب: مردگان داستان نمی‌گویند)، کارگردانی فیلم Maleficent 2 را بر عهده خواهد داشت. کار نوشتن فیلمنامه اصلی این فیلم بر عهده لیندا وولورتون، نویسنده نخستین فیلم Maleficent بوده است.

با این وجود، شهریور سال گذشته والت دیزنی برای سرعت بخشیدن به روند توسعه و ساخت فیلم Maleficent 2، جز باترورث، نویسنده فیلم‌هایی چون اسپکتر (Spectre)، عشای شیطانی (Black Mass) و لبه فردا (Edge of Tomorrow) را استخدام کرده است. باترورث وظیفه دارد تا فیلمنامه فیلم Maleficent 2 را بازنویسی کند. او قرار است فیلمنامه اولیه این فیلم را که توسط وولورتون نوشته شده بازبینی کند و پس از انجام اصلاح و تغییرات لازم، نسخه نهایی فیلمنامه این فیلم را آماده کند و به دیزنی برای شروع تولید و فیلمبرداری این فیلم تحویل بدهد. هنوز تاریخی برای اکران فیلم Maleficent 2 اعلام نشده است؛ اما احتمال میرود که فیلمبرداری و تولید این فیلم طی بهار امسال آغاز شود.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا