اخبار سینما

Suki Waterhouse به جمع بازیگران فیلم Detective Pikachu پیوست

Detective Pikachu

از ابتدای ماه بهمن، فیلمبرداری فیلم Detective Pikachu در شهر لندن انگلیس شروع شد و در روزهای گذشته نیز تصاویری از پشت صحنه فیلمبرداری و تولید این فیلم انتشار یافت و به نظر می‌رسد که هنوز گروه بازیگران این فیلم تکمیل نشده است. حال در بروز ترین خبرها حضور بازیگر دیگری در فیلم Detective Pikachu رسما تایید و اعلام شده است. بر اساس مطلبی که وب‌سایت هالیوود ریپورتر انتشار داده است، Suki Waterhouse (سوکی واترهاوس) به جمع بازیگران این فیلم لایو اکشن اضافه شده و قرار شده است در این فیلم به ایفای نقش بپردازد. با این وجود، جزئیات بیشتری از نقش او در فیلم Detective Pikachu به اشتراک گذاشته نشده است. فیلم Assassination Nation، تازه ترین فیلم واترهاوس است که اخیرا در جشنواره فیلم ساندنس (Sundance Film Festival) نمایش داده شد.

به علاوه فیلم‌هایی همچون گروه بد (The Bad Batch)، غرور و تعصب و زامبی‌ها (Pride and Prejudice and Zombies)، سنت‌شکن: شورشی (The Divergent Series: Insurgent) و با عشق رزی (Love, Rosie)، دیگر فیلم‌هایی هستند که در کارنامه بازیگری واترهاوس میتوان به آن اشاره کرد. علاوه بر واترهاوس، رایان رینولدز در نقش کارآگاه پیکاچو (صداپیشگی)، جاستیس اسمیت در نقش تیم گوودمن، کاترین نیوتون در نقش لوسی، کن واتانابه در نقش کارآگاه یوشیدا، کریس گیر در یک نقش نامشخص و بیل نای در یک نقش نامشخص، دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم Detective Pikachu حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت.

فیلم Detective Pikachu قرار است در تاریخ ۱۰ می ۲۰۱۹ (۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸) به روی پرده‌ی نقره ای سینما برود. تا این لحظه فیلم Detective Pikachu در این تاریخ باید با فیلم The Rosie Project و انیمیشن Uglydolls در گیشه رقابت کند. راب لترمن، کارگردان آثاری مثل داستان کوسه (Shark Tale)، هیولاها علیه بیگانگان (Monsters vs. Aliens)، سفرهای گالیور (Gulliver’s Travels) و مورمور (Goosebumps)، کارگردانی فیلم Detective Pikachu را بر عهده خواهد داشت. الکس هرش، نیکول پرلمن، اریک پیرسون و تام مک‌کارتی هم مسئول نوشتن فیلمنامه این فیلم هستند.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا