اخبار سریال

فصل دوم Castlevania قرار است در در سال ۲۰۱۸ منتشر شود

Castlevania

تابستانی که گذشت، نخستین فصل انیمیشن Castlevania از شبکه Netflix منتشر شد. فصل اول سریال در ۴ قسمت تولید شده بود و کمی بعد از پخش فصل اول آن، نتفلیکس انیمیشن را برای دومین فصل نیز تمدید کرد. با این وجود، تا به حال مطالب بسیار کمی از فصل دوم انیمیشن Castlevania منتشر شده و تنها در مورد اینکه که فصل دوم آن قرار است در ۸ قسمت تولید و در در سال ۲۰۱۸ منتشر شود میدانستیم. حال اخبار جدیدی از زمان حدودی پخش فصل دوم این انیمیشن منتشر شده است.

مخاطبان مجموعه کسلوانیا از وارن الیس، نویسنده کتاب کامیک Transmetropolitan که مسئول نوشتن فیلمنامه انیمیشن Castlevania را نیز بر عهده دارد، سوالات بسیاری در مورد فصل دوم این انیمیشن زیبا کرده‌اند و از او خواسته شده که در مورد فصل دوم آن مقداری شفاف‌سازی کند و اگر ساخت دومین فصل انیمیشن Castlevania لغو شده است،آن را تایید کند. به تازگی الیس با توییتی کردن در توییتر شخصی خود به چندی از سوالات طرفداران پاسخ داده است. او گفته است:

ما با ۸ قسمت دیگر در تابستان امسال (تابستان ۱۳۹۷) باز خواهیم گشت.

Castlevania

با این وجود، الیس به موارد بیشتری اشاره نکرده است و تنها تایید کرده که فصل دوم انیمیشن Castlevania قرار است در تابستان سال ۲۰۱۸ از شبکه Netflix منتشر شود. با این که، فصل اول انیمیشن Castlevania نیز در ماه جولای ۲۰۱۷ (تیر 1396) پخش شده بود احتمال میرود که فصل دوم انیمیشن Castlevania نیز در نزدیکی همین تاریخ انتشار یابد. با وجود حال, به احتمال زیاد طی ماه‌های آینده نت‌فلیکس تاریخ رسمی فصل دوم این انیمیشن را تایید و اعلام میکند. همچنین نوشتن فیلمنامه، الیس به همراه آدای شانکار، کوین کلد و فرد سیبرت، به‌عنوان تهیه‌کننده نیز در سریال Castlevania حضور خواهد داشت.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا