اخبار سینما

فیلم Black Widow در سال ۲۰۲۰ میلادی اکران میشود

Black Widow

ماه پیش مطلبی منتشر شد درمورد اینکه کمپانی Marvel با جک شفر، نویسنده و کارگردان فیلم Timer (زمان‌سنج)، برای نوشتن فیلمنامه برای فیلمی مستقل از شخصیت Black Widow به توافق رسیده است. با این وجود، تا به حال مارول واکنشی به این مطلب نداشته و فیلم Black Widow در مراحل اولیه توسعه خود قرار دارد و تا به امروز مجوز نهایی ساخت و تولید را از سوی دیزنی دریافت نکرده است. شفر که در طول هفته‌های گذشته با مسؤلان مارول از جمله کوین فایگی، رئیس Marvel Studios، جلسه‌های زیادی را برگزار کرده، قرار است به‌زودی با اسکارلت جوهانسون، بازیگر نقش ناتاشا رومانوف معروف به Black Widow، نیز ملاقات کند. به علاوه مدیران مارول به تازگی با جوهانسون ملاقات کرده‌اند تا در مورد افکار و نظر او در مورد فیلم مستقل این شخصیت صحبت کنند.

Black Widow

همین طور اخیرا مطلبی نیز منتشر شده است بر اساس اینکه دستمزد اولیه جوهانسون برای بازی در فیلم Black Widow چیزی حدود ۲۵ میلیون دلار خواهد بود و همین طور اگر فروش جهانی فیلم از مرز ۹۰۰ میلیون دلار بگذرد، وی حدود ۶ میلیون دلار نیز به عنوان پاداش دریافت میکند. این رقم بیشترین میزان دستمزدی است که یک بازیگر زن برای حضور در یک فیلم دریافت می‌کند. حال خبرهایی در مورد تاریخ اکران احتمالی این فیلم انتشار یافته است. براساس خبری که وب‌سایت دیلی‌میل منتشر کرده، Marvel Studios در حال برنامه‌ریزی برای نمایش فیلم Black Widow در تاریخ نامعلومی در سال ۲۰۲۰ میلادی است. در حال حاضر فیلمنامه این فیلم در مرحله نگارش خود را است و قطعا این خبر یک گام بلند برای ساخت این فیلم خواهد بود. قدم بعدی مارول انتخاب کارگردان، تیم تولید و بازیگران فیلم Black Widow است که انتظار می‌رود طی سال جاری میلادی خبرهای بیشتری را در این رابطه بشنویم.

 

انتظار می‌رود که مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم Black Widow از سال ۲۰۱۹ آغاز شود. مارول در حال برنامه‌ریزی برای اکران سه فیلم از دنیای سینمایی مارول در سال ۲۰۲۰ به‌ترتیب در تاریخ ۱ می ۲۰۲۰ (۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹)، ۷ آگوست ۲۰۲۰ (۱۷ مرداد ۱۳۹۹) و ۶ نوامبر ۲۰۲۰ (۱۶ آبان ۱۳۹۹) است و احتمالاً این فیلم در یکی از این سه تاریخ الران سینمایی خود را آغاز میکند برود.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا