اخبار سینما

به گفته رئیس کمپانی مارول فیلم Black Panther بسیار موفق خواهد بود

Black Panther
ComicBookMovie

فیلم سینمایی Black Panther (پلنگ سیاه) پس از رونمایی اولیه‌اش به منتقدان مطرح و سرتاسر جهان، تا به الان تحسین‌های بسیار زیادی شده است و همینطور امتیازات بالایی را از آن خود کرده است. حتی با وجود این که فیلم به طور عمومی نمایش داده نشده است، احتمال میرود که می‌تواند رکورد جدیدی را در آخر هفته افتتاحیه خود در آمریکای شمالی به‌دست آورد. با این که هنوز پیش‌بینی اینکه Black Panther چه عملکردی را می‌تواند در کشورهای سرتاسر دنیا از خود نشان دهد، خیلی سخت است، اما به‌راحتی می‌شود این انتظار را داشت که فیلم Black Panther  موفق شود در زمان اکران خود، حداقل به فروشی بالغ بر ۱ میلیارد دلار دست پیدا کند. این میزان درآمد هم بسیار بالا بوده و کاملا طبیعی است که استودیو مارول حتی براساس همین عملکرد کنونی تصمیم بر این داشته باشد که دنباله این اثر یعنی فیلم Black Panther 2 را هم تولید کند.

Black Panther

اخیرا گزارشگر سایت خبری ورایتی مصاحبه‌ای با کوین فایگی، رئیس کمپانی مارول استودیو (Marvel Studios) ترتیب داده است. در این مصاحبه از فایگی سوالاتی درباره فیلم Black Panther و اینکه قرار است ما شاهد اکران چند قسمت دیگر از این فیلم باشیم، پرسیده است. طبق گفته‌های فایگی به نظر می‌رسد که عوامل تولید این اثر هنوز داستان‌‌های بسیاری درباره تی چالا دارند که نتوانستند در طول یک اثر برای مخاطب به نمایش درآورند. کوین فایگی در این گفت و گو صحبت‌هایی درباره Black Panther 2 کرد که خلاصه آن به شرح زیر است:

ما همیشه می‌گوییم که در یک برهه زمانی، فقط برای یک اثر برنامه‌ریزی می‌کنیم. اگر شما ایده بسیار خوبی دارید در همان قسمتی که در حال ساخت آن هستید به استفاده کنید. اما اگر متوجه شدید که ایده خوبی ندارید، شاید دیگر فرصتش را پیدا نکنید که فیلم دیگری را کارگردانی کنید. حال به طور مثال گفته شده که شخصیت Black Panther چیزی در حدود نیم قرن است که در کتاب‌های کامیک آورده شده و در مجموعه‌های زیادی حضور داشته است. با این اوصاف این شخصیت داستان‌های بسیار زیادی برای تعریف کردن دارد که در یک قسمت گنجانده نمی‌شود.

در ادامه این مصاحبه، مصاحبه‌کننده این سایت از کوین فایگی پرسید که آیا احتمالمیرود که کارگردان و دستیار نویسنده قسمت اول یعنی رایان کوگلر برای دومین قسمت نیز بازگردد. فایگی تنها پاسخ داد که: «من امیدوارم این اتفاق بیفتد». بعد از بیان این حرف، مصاحبه‌کننده که قصد داشت جزئیات بیشتری را بدست آورد از رئیس کمپانی مارول استودیو پرسید که آیا او هم علاقه دارد که این فیلمساز برای قسمت بعدی Black Panther هم به تیم بیاید یا خیر. در پاسخ به این سوال، کوین فایگی احساس قلبی خود را اینگونه بیان کرد:

کاملا از این موضوع خوشحال می‌شوم.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا