اخبار سینما

ویل اسمیت بازیگر Suicide Squad به تیم Black Panther تبریک گفت

will smith
Comicbook

موفقیت‌ها و رکورد شکنی‌های پی در پی فیلم Black Panther تا به امروز بسیار بیشتر از حد انتظار بوده است و حالا ویل اسمیت، بازیگر فیلم هایی همچون Bad Boys و I Am Legend و Suicide Squad، در پیج اینستاگرام خود که به تازگی درست کرده است شخصاً به سازندگان و بازیگران فیلم Black Panther بابت موفقیت‌شان تبریک گفت.

ویل اسمیت بعد از یاد کردن نام بازیگران اصلی فیلم و رایان کوگلر، کارگردان Black Panther، خطاب به آن‌ها گفت:

فیلمی که ساخته‌اید خارق‌العاده است. فیلم را دو روزِ پیش دیدم و چیزی نمانده بود من را به گریه بیاندازد. شما باورهای طولانی مدتی که در هالیوود وجود دارد را به چالش کشیدید و تا جایی آن‌ها را از بین بردید. می‌خواهم به شما تبریک بگویم. به شما افتخار می‌کنم و بسیار هیجان زده هستم. موفقیت‌تان را بار دیگر تبریک می‌گویم.

Suicide Squad

در حالی که ستارگان دنیای سینمایی مارول و دی سی طی سال‌های اخیر رقابت و کلکل های جالبی داشته‌اند، اسمیت نتوانست جلوی شور و اشتیاق خود نسبت به پلنگ سیاه را بگیرد. فیلم پلنگ سیاه در حال حاضر بین پنج افتتاحیه برتر تاریخ سینما قرار دارد.

برنامه کاری اسمیت در حال حاضر بسیار شلوغ است و بعید است تا پاییز سال بعد روند ساخت Suicide Squad 2 شروع شود. همچنین کوین فایگی، رئیس کمپانی مارول استودیو، در طی مصاحبه‌ای عنوان کرد که خواستار حضور رایان کوگلر در قسمت دوم Black Panther است.

منبع Comicbook.com
برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا