اخبار سینما

Carrie Coon بازیگر سریال Fargo صداپیشه فیلم Avengers: Infinity War میشود

Carrie Coon
Carrie Coon

کمپانی مارول تایید کرد که Carrie Coon (کری کن) مسئولیت صداپیشگی نقش شرور و منفی پروکسیما میدنایت در فیلم Avengers: Infinity War را بر عهده دارد.

همینطور این دو بازیگر به جدا از صداپیشگی، بدلکاری و موشن کپچر این دو شخصیت را عهده داشته‌اند. پس از آن، از برادران روسو خواسته شد که دیگر بازیگران این اعضا را معرفی کنند و پس از سوال از برادران روسو در رابطه با معرفی دیگر بازیگران این اعضا آن‌ها تایید کردند که Carrie Coon (کری کن) صداپیشگی شخصیت پروکسیما میدنایت را در فیلم Avengers: Infinity War بر عهده خواهد داشت.او علاوه بر صداپیشگی، موشن کپچر صورت این شخصیت را نیز انجام داده است. کن قبل از برای بازی شخصیت گلوریا برگل در فصل سوم سریال Fargo (فارگو) که بخاطر آن نامزد جایزه امی شد. همینطور Carrie Coon در سال ۲۰۱۴ در فیلم Gone Girl (دختر گم‌شده) با کارگردانی دیوید فینچر و در سال قبل در فیلم The Post (پست) با کارگردانی استیون اسپیلبرگ، بازی کرده  و امسال در فیلم Widows (بیوه‌ها)، فیلم Kin و فیلم The  Legacy of a Whitetail Deer Hunter نیز بازی کرده است.

Avengers: Infinity War

با این حال، هنوز صداپیشگی شخصیت کوروس گلایو در فیلم Avengers: Infinity War نامعلوم است؛ اما انتظار می‌رود که طی روزهای آینده صداپیشگی این شخصیت نیز معرفی شود. اواخر ماه گذشته، مارول دومین تریلر فیلم Avengers: Infinity War را منتشر کرد. همینطور اعلام شده بود مدت زمان فیلم ۱۵۶ دقیقه معادل ۲ ساعت و ۳۶ دقیقه، طولانی‌ترین فیلم دنیای سینمایی مارول خواهد بود؛و کارگردانی دو قسمت جدید فیلم Avengers (انتقام جویان) بر عهده جو و آنتونی روسو و مسئولیت نوشتن فیلمنامه آنها بر عهده کریستوفر مارکوس و استیون مک‌فیلی بوده است.

Carrie Coon

فیلم سینمائی Avengers: Infinity War قرار است در تاریخ ۲۷ آوریل امسال (۷ اردیبهشت) بروی پرده‌های سینما برود. سپس بعد از این فیلم، Avengers 4 (انتقام جویان ۴) در تاریخ ۳ می ۲۰۱۹ (۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸) اکران خواهد شد.

منبع : comicbookmovie

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا