اخبار سریال

سریال Ash vs Evil Dead بعد از گذشت سه فصل متوقف مشود

Ash vs Evil Dead

در تازه ترین‌ خبرهای سریالی و تلویزیونی، شبکه استارز به‌تازگی و به‌طور کاملا رسمی، پخش سریال Ash vs Evil Dead را بعد از گذشت سه فصل متوقف کرد. سایت خبری هالیوود ریپورتر اخیرا اعلام کرده است که این سریال، که داستان آن براساس مجموعه فیلم های Evil Dead است، قرار است برای پخش فصل جدیدی به روی آنتن شبکه استارز بیاید. آخرین قسمت فصل سوم سریال Ash vs Evil Dead که در ۲۹ آوریل (۹ اردیبهشت ۱۳۹۷) در ساعت ۹ شب به وقت محلی به روی آنتن می‌رود، آخرین قسمتی است که به‌طور کلی از این مجموعه پخش و نمایش داده خواهد شد. در این قسمت ما شاهد این خواهیم بود که اش ویلیامز (با بازی بروس کمپبل) به همراه دوستانش برای آخرین بار دنیا را نجات دهد. آنها برای آخرین بار قرار است با هجوم یک شیطان جهانی که مرکز آن در ال کگروو قرار دارد، مبارزه کنند.

Ash vs Evil Dead

بروس کمپبل، بازیگر نقش شخصیت اصلی این سریال در طی مصاحبه‌ای درباره این مجموعه چنین گفت:

سریال Ash vs. Evil Dead تجربه فوق‌العاده خوبی بود که سر راه من قرار گرفت. اش ویلیامز همان شخصیتی بود که این تجربه خوب را نصیب من کرد و این باعث افتخار و خوشحالی من بود که توانستم باری دیگر با خالقان سری فیلم مرده شریر یعنی سم ریمی و راب تاپرت همکاری‌هایی داشته باشم. ما توانستیم با کمک یکدیگر ذره‌ای از همان سریال ترسناک و کمدی خاصی را که طرفداران خستگی ناپذیر ما می‌خواستند به آنها بچشانیم.

این سریال در ماه اکتبر سال ۲۰۱۵ پخش خود را در شبکه استارز آغاز کرد. براساس گزارش‌ها، نخستین قسمت از فصل اول سریال اش علیه مرده شریر نزدیک به ۴۳۷ هزار نفر بیننده داشت. با این وجود متاسفانه این مجموعه هرچه به قسمت‌های پایانی خود نزدیک می‌شد، بینندگان خود را از دست می‌داد و به‌تازگی گفته شده که آخرین قسمت پخش شده از Ash vs Evil Dead، تنها ۱۷۵ هزار نفر بیننده داشته است.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا