اخبار سینما

Platinum Dunes قصد دارد فیلم های ترسناک اورجینال بسازد

A Quiet Place
A Quiet Place

کمپانی پلاتینوم دونس سازنده فیلم های ترسناک که توسط مایکل بی، اندرو فرم و برد فولر تاسیس شده است و در رده نخستین کمپانی در زمینه بازسازی فیلم‌ های ترسناک مشهور قرار دارد. این کمپانی کار خود را با بازسازی فیلم‌هایی همچون کشتار با اره برقی در تگزاس (The Texas Chainsaw Massacre) در سال ۲۰۰۳ شروع کرد و بعد از آن نیز فیلم‌هایی نظیر The Amityville Horror ، The Hitcher ، جمعه سیزدهم (Friday the 13th)  و کابوس در خیابان الم (A Nightmare on Elm Street) را ساخت.

ترسناک

همین طور این کمپانی سری فیلم‌های پاکسازی (The Purge) را ساختند و  به تازگی نیز فیلم یک مکان ساکت (A Quiet Place) را اکران کردند. فولر و فرم جدیداً در مصاحبه‌ای اعلام کردند که ساخت فیلم‌های اوریجینال هدف اصلی آن‌هاست و از این پس دیگر فیلم‌های ترسناک کلاسیک را بازسازی نخواهند کرد. آن‌ها در این باره گفته‌اند:

به اندازه کافی ریبوت کردیم. ما تمام فیلم‌هایی را که قصد ریبوت آن ها را داشته‌ایم ریبوت کردیم و از این پس دیگر قصد انجام این کار را نخواهیم داشت.

با این که فیلم‌های ساخته شده به دست آن‌ها از نظر منتقدین موفق نبوده‌اند، اما با این حال توانستند در باکس آفیس خودی نشان بدهند. این دو سازنده احتمالا به خاطر میزان استقبال بازسازی‌هایشان تصمیم به انتخاب مسیری جدید گرفتند. آن‌ها قصد دارند تمرکز خود را روی داستان‌های جدید و نو بگذارند، مثل موفقیت اخیرشان با فیلم A Quiet Place. آن‌ها در این رابطه گفتند:

ما به عنوان یک کمپانی همیشه به دنبال مواد اولیه جدید هستیم و پیدا کردن ایده‌های جدید برای ما مهم ایت. ما فیلم مکان آرام را جوری ساختیم که فقط دو یا سه دقیقه صحبت کردن در آن وجود دارد و صدا یک شخصیت کامل است و به نظر ما مخاطبین پاسخ خوبی به این محصول نشان داده‌اند.

نظر شما در باره این تصمیم کمپانی Platinum Dunes (پلاتینوم دونس) چیست ؟

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا