اخبار سینما

 جسیکا چستین از علاقه خود به حضور در دنباله فیلم It خبر داده است

Jessica Chastain
Comingsoon

 جسیکا چستین، بازیگر فیلم‌هایی چون سی دقیقه بامداد (Zero Dark Thirty)، مریخی (The Martian) و میان ستاره‌ای (Interstellar)، از علاقه خود به حضور در دنباله فیلم It خبر داده است. در مصاحبه با وب‌سایت ScreenRant، او به بازی در نقش بزرگسالی شخصیت بورلی مارش ملقب به بو (Bev)، در فیلم It: Chapter Two (آن: قسمت دوم) ابراز علاقه کرد. در این مصاحبه که در حاشیه تور مطبوعاتی فیلم Molly’s Game (بازی مالی) انجام شده، از جسیکا چستین و ادرس البا سوالی در مورد احتمال بازی در نقش بزرگسالی بل و مایک در این فیلم پرسیده شد. البا در این مصاحبه گفت که او این فیلم را هنوز تاکنون تماشا نکرده است، اما زمانی که از چستین این سوال پرسیده شد، او در جواب گفت:

من اندی (موچیتی) و باربارا (موچیتی) را دوست دارم. من با آن‌هادر فیلم Mama (ماما) که اولین فیلمی بود که اندی کارگردانی آن بر عهده داشت، همکاری کرده‌ام و شما می‌دانید که باربارا یکی از بهترین دوستان من است و البته که من می‌خواهم با آن‌ها کار کنم، آن‌ها دوستان من هستند. آن‌ها مثل خانواده من هستند و هرکاری که آن‌ها انجام می‌دهند دوست دارم که بخشی از آن باشم، بنابراین امیدوارم این اتفاق رخ بدهد و ما دوباره با هم کار کنیم.

فیلم It

در حال حاضر، گری دوبرمن در حال نوشتن فیلمنامه فیلم It: Chapter Two است و اندی موشیاتی برای کارگردانی این فیلم ترسناک باز خواهد گشت. فیلم It: Chapter Two قرار است در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۱۹ (۱۵ شهریور ۱۳۹۸) اکران شود. سوفیا لیلیز نقش بو را در فیلم It بازی کرده که ممکن است چستین نقش بزرگسالی این شخصیت را در دنباله این فیلم بازی کند. فیلم It در تاریخ ۸ سپتامبر امسال (۱۷ شهریور) به‌روی پرده‌های سینما رفت و توانست در سه روز ابتدایی اکران خود حدود ۱۲۳.۱ میلیون دلار فروش کند و رکورد شروع اکران در ماه سپتامبر را بشکند و پس از فیلم Deadpool (ددپول)، در رتبه دومین شروع برتر در بین فیلم‌های با درجه سنی بزرگسال قرار بگیرد.

فیلم It

منبع Comingsoon

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا