اخبار سینما

کمپانی واینستین به زودی ورشکستگی خود را اعلام خواهد‌ کرد

واینستین

طبق تازه ترین خبرهای سینمایی خبری منتشر شد مبنی بر اینکه کمپانی واینستین به زودی اعلام ورشکستگی خواهد‌ کرد. اوضاع واینستین بعد از اتهامات پی در پی که به هاروی واینستین پیرامون فسادهای اخلاقی‌اش در سرازیری بوده است و از آن زمان این کمپانی به دنبال یک خریدار بوده است، اما با صحبت‌های انجام‌شده به نتیجه نرسیده است.

حال هیئت مدیره Weinstein Company  بیانیه‌ای منتشر کرده است مبنی بر اینکه درباره عدم موفقیت در مذاکرات با یک گروه سرمایه‌گذار صحبت شده است. در این بیانیه آمده است:

با وجود اینکه متوجه هستیم این نتیجه‌ی بسیار ناخوشایندی برای کارکنان ما، بنیان‌گذاران کمپانی و بقیه قربانیان است، باید بقیه دارایی کمپانی را به فروش برسانیم و در نهایت اعلام ورشکستگی کنیم.

در گزارشی از لس آنجلس تایمز گفته شده که مذاکرات به‌هم‌خورده چیزی حدود ۵۰۰ میلیون دلار ارزش داشت است و قرار بود تمام این مبلغ خرج بخش‌های مختلف کمپانی بشود. در این گزارش گفته شده که قرار بود کمپانی با هیئت مدیره جدید تغییر نام دهد و همچنین اکثر اعضای هیئت مدیره جدید متشکل از زنان خواهند بود. با این وجود، دفتر دادستان کل نیویورک از کمپانی Weinstein شکایت و آن‌ها را به عدم موفقیت در متوقف کردن هاروی واینستین از فساد اخلاقی علیه کارکنان متهم کرد.

واینستین

هاروی واینستین چند ماه قبل از کمپانی اخراج شد و روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی اعلام کرد هاروی واینستین به شاکیان خود حق السکوت داده تا از شکایت خود صرف نظر کنند. از آن موقع به بعد، تعداد بسیار زیادی از کارکنان سابق کمپانی Weinstein شروع به اتهام زدن به واینستین کردند.

Weinstein که یکی بزرگ‌ترین اسامی شناخته‌شده در هالیوود است، در سال ۱۹۹۹ برای فیلم شکسپیر عاشق (Shakespeare In Love) برنده جایزه اسکار شد و در سال ۲۰۰۳ نیز به خاطر فیلم دارودسته‌های نیویورکی (Gangs of New York) نامزد جایزه اسکار شد.

منبع : Gamespot

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا