اخبار سینما

هنری کویل نقش آفرینی خود به عنوان سوپرمن ادامه خواهد داد

هنری کویل
Henry Cavill

در تازه ترین خبر‌های هالیوود، اخیرا گزارشی پست شد مبنی بر اینکه  هنری کویل نقش آفرین شخصیت سوپرمن، به دنبال مذاکره و گفتگویی با کمپانی برادران وارنر است تا بتواند به وسیله یک قرارداد، مدت زمان و نحوه حضور خود در دنیای سینمایی دی سی را بیش از پیش گسترش دهد. این بازیگر ۳۴ ساله نخستین بار در سال ۲۰۱۳ پا به کمپانی دی سی و برادران وارنر گذاشت و نقش یکی از بزرگ ترین قهرمانان کتاب‌های کامیک کمپانی دی سی یعنی سوپرمن را در فیلم Man of Steel ایفا کرد. البته حضور او تنها به همین فیلم ختم نشد بلکه سه سال بعد یعنی در سال ۲۰۱۶، کویل این نقش را در فیلم Batman v Superman  و در سال ۲۰۱۷ درفیلم Justice League ایفا کرد. با اینکه حضور زک اسنایدر و کارگردانی این آثار کمی بازخوردهای دو جانبه ای داشته است اما تماشای هنری کویل در نقش سوپرمن، بخش زیادی از بینندگان و منتقدان آن را دوست داشته و معتقد بودند که کویل توانسته یک نسخه مدرن از شخصیت سوپرمن را به نمایش بگذارد.

با وجود اینکه تکنولوژی در دنیای امروزی به خصوص در زمینه تکنولوژی CGI پیشرفت رو به اوجی داشته است، با این‌حال در فیلم Justice League به قدری افتضاح روی صورت هنری کویل کار شده بود(برای حذف سیبیل او ) که در نگاه اول در ذوق تماشاگر میزد. با این وجود بخش بسیار زیادی از بینندگان بعد از تماشای این فیلم، با وجود چنین نقطه ضعفی، معتقد بودند که بازی کویل و همچنین شخصیت سوپرمن، یکی از نقاط قوتی بوده که در این اثر موجود بود. مطمئنا طرفداران دوست دارند باری دیگر شخصیت مورد علاقه خود را روی پرده سینماها ببینند به خصوص در دنباله اصلی فیلم مرد پولادین؛ پروژه‌ای تولیدی فیلمی که مدت بسیار زیادی است که تنها به صورت یک شایعه باقی مانده و گفته شده که او از اولویت‌های دنیای مشترک دی سی است. با این وجود بعد از اینکه فیلم لیگ عدالت روی پرده سینماها رفت، هنری کویل اخباری ناامید و ناراحت کننده‌ای را به طرفداران خود اعلام کرد. او در طی یکی از گفتگوهای خود اعلام کرد که تنها یک قرارداد دیگر با این کمپانی‌ها دارد و فقط یک بار دیگر قرار است نقش بازمانده کریپتون را ایفا کند.

هنری کویل

اگر شایعه جدید مطرح شده درست باشد ، یعنی طرفداران دنیای سینمایی دی سی به‌خصوص این نسخه از سوپرمن دیگر نباید حالا حالاها نگران از دست دادن بازیگر محبوب خود باشند. همانطور که در بالا هم عنوان شد، مطلبی از طرف سایت خبری Revenge of the Fans منتشر شده و در طی آن اعلام کردند که کویل میخواهد با امضای قراردادی جدید، مدت حضور خود در دنیای سینمایی دی سی را افزایش دهد. براساس این گزارش، او می‌خواهد نقشی در فیلم Shazam  بازی کند. علاوه بر این اثر، هنری کویل می‌خواهد به عنوان آخرین پروژه این قرارداد در دنباله اثر اولیه خود، یعنی فیلم Man of Steel 2 (مرد پولادین 2) حضور داشته و بعد از آن به سراغ قرارداد دیگری برود. گفته شده که هر دو طرف قرارداد با این ایده او موافق هستند و احتمال اینکه این قرارداد وضع شود بسیار زیاد است و در حال حاضر، تنها «موضوع پروسه مخصوص قرارداد» باید طی شود.

 

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا