اخبار سریال

بازیگران جدیدی به سومین فصل Stranger Things پیوستند

مایا هاوک
مایا هاوک

در تازه ترین خبرهای سریالی، حضور بازیگر جدیدی در فصل سومین  سریال Stranger Things  تایید شد. براساس مطلبی که وب‌سایت ورایتی منتشر کرد، مایا هاوک، بازیگر سریال Little Women، به جمع بازیگران فصل جدید این سریال اضافه شده و قرار است نقش یک شخصیت جدید در این سریال را بازی کند. هاوک شخصیت یک دختر سرکش به‌نام رابین را در فصل سوم سریال Stranger Things بازی میکند که از انجام کارهای روزانه و تکراری خسته شده و به دنبال هیجان های جدیدی در زندگی خود است. با این وجود، او با کشف یک راز تاریک و پنهان در شهر هاوکینز در ایالت ایندیانا یک راه‌حل برای ایجاد هیجان و تغییر در زندگی خود پیدا می‌کند.

Stranger Things

مایا هاوک دختر ایثن هاک و اوما تورمن است. علاوه بر این، شخصیت اریکا با بازی پرایا فرگوسن که خواهر کوچک‌تر شخصیت لوکاس سینکلر با بازی کلب مک لاگلین است، که در سومین فصل سریال Stranger Things باز خواهد گشت و قرار است نقش مهم‌تر و پر رنگ‌تری را در فصل سوم این سریال بازی کند. شخصیت اریکا قرار است در فصل سوم این سریال به دوستانش برای دفاع از شهر هاوکینز در برابر یک تهدید جدید کمک کند. همچنین، شبکه نت فلیکس به دنبال استخدام بازیگر برای سه نقش شهردار لری کلاین، بروس و پاتریشیا براون است که قرار شده در فصل سوم سریال Stranger Things حضور داشته باشند. انتظار می‌رود تا پیش از شروع فیلمبرداری بازیگران این نقش‌ها نیز معرفی بشوند.

آذر ماه امسال، نت‌فلیکس سریال Stranger Things را برای فصل سوم تمدید کرد. همانند فصل اول، فصل سوم این سریال هم قرار است در ۸ قسمت تولید و در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۱۹ پخش شود. بدین ترتیب در مقایسه با فصل دوم این سریال که در ۹ قسمت تولید و منتشر شد، فصل سوم این سریال با کاهش یک قسمتی روبه‌رو شده است. فیلمبرداری و تولید فصل سوم سریال Stranger Things در طی یک یا دو ماه آینده رسما آغاز خواهد شد. مانند دو فصل گذشته، کار ساخت فصل سوم این سریال بر عهده برادران دافر خواهد بود.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا