اخبار سینما

مذاکرات با مارگو رابی برای فیلم جدید سینمایی کوئنتین تارانتینو

مارگو رابی
MARGOT ROBBIE

در تازه ترین خبر های سینمایی بلآخره مارگو رابی مذاکرات رسمی را با شرکت سونی پیکچرز برای بازی در نقش شارون تیت در فیلم Once Upon a Time in Hollywood ، نهمین و تازه ترین فیلم سینمایی کوئنتین تارانتینو، را آغاز کرده است. تا به این لحظه رابی پیشنهاد رسمی برای بازی در این فیلم را دریافت کرده و مذاکره جدی او با این شرکت برای توافق نهایی در جریان است و به نظر میرسد که به‌زودی در جریان حضور رابی در جدیدترین فیلم تارانتینو قرار گیریم. مارگو رابی که مدتی پیش برای بازی در فیلم I Tonya نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن شده بود، بیشتر برای بازی در نقش هارلی کوئین در فیلم Suicide Squad ، نائومی لاپاگلیا در فیلم The Wolf of Wall Street و جین در فیلم The Legend of Tarzan شناخته میشود.

در صورت توافق، مارگو رابی به لئوناردو دی کاپریو و برد پیت در فیلم Once Upon a Time in Hollywood خواهد پیوست. همین‌طور پس از فیلم The Wolf of Wall Street، این دومین فیلمی است که وی و دی‌کاپریو با هم هم‌بازی میشوند. داستان این فیلم کوئنتین تارانتینو در تابستان سال ۱۹۶۹ و در شهر لس آنجلس جریان خواهد دارد. بخشی از تمرکز این فیلم قرار است روی قتل اسرارآمیز شارون تیت و چهار نفر از دوستانش توسط فرقه پیروان چارلز منسون، باشد. فیلم تارانتینو قرار شده است در پنجاهمین سالگرد قتل شارون تیت و چهار دوستش اکران شود. این اتفاق در ۹ آگوست سال ۱۹۶۹ در شهر لس آنجلس آمریکا رخ داده بود. براساس خلاصه داستان منتشر شده از فیلم Once Upon a Time in Hollywood:

داستان فیلم در سال ۱۹۶۹ و در شهر لس آنجلس رخ میدهد. شخصیت‌های اصلی فیلم ریک دالتون با بازی لئوناردو دی‌کاپریو، ستاره سابق یک سریال تلویزیونی وسترن و کلیف بوث با بازی برد پیت، بدلکار و دوست قدیمی او هستند که سعی دارند در هالیوودی که این روز‌ها دچار تغییرات بسیاری شده، جایی برای خودشان پیدا کنند. از طرف دیگر ریک یک همسایه مشهور هم دارد که همان شارون تیت است و داستان فیلم، پیرامون این شخصیت‌ها روایت می‌شود.

مارگو رابی

فیلم Once Upon a Time in Hollywood در تاریخ ۹ آگوست سال ۲۰۱۹ (۱۸ مرداد ۱۳۹۸) برای اکران برنامه ریزی شده است.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا