اخبار سینما

مارتین فریمن به نقش‌آفرینی در دنیای سینمایی Marvel ادامه خواهد داد

مارتین فریمن
Martin Freeman

در اخبار جدید سینما :
مارتین فریمن، بازیگر نقش اورت راس در فیلم Black Panther و Captain America: Civil War، از حضور خود در فیلم‌های بیشتری از دنیای سینمایی مارول گفته است. در جریان مصاحبه او با وب‌سایت Den of Geek، مارتین فریمن تایید کرد که او بعد از فیلم Black Panther برای بار دیگر در دنیای سینمایی مارول باز خواهد گشت. او در این گفت و گو توضیح داد که مدیران مارول استودیو با او برای چند فیلم قرارداد همکاری امضا کرده‌اند. مارتین فریمن گفت:

آن‌ها من را در فیلم Captain America: Civil War  معرفی کردند و به من گفتند که در چند فیلم دیگر نیز حضور خواهم داشت. یکی از این فیلم‌ها، فیلم Black Panther بود.

مارتین فریمن

با این وجود، مارتین فریمن در این گفت وگو به فیلم یا فیلم‌هایی که احتمالاً بازی میکند اشاره نکرده است. شخصیت اورت راس برای نخستین بار در فیلم Captain America: Civil War معرفی شد. این شخصیت رئیس Joint Counter Terrorism Center بود که وظیفه داشتند تا باکی بارنز ملقب به سرباز زمستان با بازی سباستین استن را دستگیر کنند. بعد از آن او به‌عنوان حامی و پشتیبان تی‌چالا در فیلم Black Panther بازگشت. مارتین فریمن بیشتر برای بازی در نقش بیلبو بگینز در سه‌گانه فیلم The Hobbit  و دکتر واتسون در سریال فوق العاده Sherlock  محصولی از شبکه BBC و لستر نیگارد در سریال Fargo ، شناخته میشود.

کارگردانی فیلم Black Panther بر عهده رایان کوگلر، کارگردان فیلم‌هایی مثل  Creed  و Fruitvale Station، و فیلمنامه نویس این فیلم نیز کوگلر و جو رابرت کول هستند. اکران فیلم Black Panther از جمعه گذشته شروع شد و این فیلم توانسته علاوه بر اینکه نظر منتقدان را جلب و نقدهای بسیار مثبتی را از آن‌ها دریافت کند، توانست با رکوردشکنی کار خود را در گیشه فروش آغاز کند.

چادویک بوزمن در نقش تی‌چالا (پلنگ سیاه)، مایکل بی جردن در نقش اریک کیلمانگر، اندی سرکیس در نقش یولیسیس كلا (Ulysses Klaw)، دانای گوریرا در نقش اوکویه، لوپیتا نیونگو در نقش ناکیا، مارتین مارتین فریمن در نقش اورت راس، استرلینگ کی براون در نقش ان‌جوبو، آنجلا باست در نقش راموندا، فارست ویتاکر در نقش زوری، دنیل کالویا در نقش وکابی، وینستون دوک ام‌باکو (من ایپ)، لتیشیا رایت در نقش شوری، جان کانی در نقش تی‌چاکا، سیدل نوئل در نقش زولیزوا و فلورنس کاسومبا در نقش ایو، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Black Panther حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا