اخبار سینما

کارگردان فیلم میلیونر زاغه‌نشیندنی فیلم جدید جیمز باند را خواهد ساخت

جیمز باند
James Bond

پیش بینی کردن درباره کارگردان فیلم جدید از مجموعه فیلم‌های جیمز باند به اندازه پیش بینی کردن درباره بازیگران آن دشوار و غیرممکن است است. همه ما می‌دانیم که دنیل کریگ برای باند 25 بازخواهد گشت و همچنین در گزارش‌های گذشته حاکی بر این است که کارگردان فیلم محبوب میلیونر زاغه‌نشین یعنی دنی بویل بر صندلی کارگردانی این فیلم خواهد نشست. حال بویل درباره درست یا غلط بودن این خبرها صحبت کرده است.

دنی بویل در مصاحبه‌ای گزارش‌های خود شایعات ماه گذشته را تایید کرده و اعلام کرده به همراه جان هاج در حال کار روی فیلمنامه فیلم جدید جیمز باند است. وی در این مورد گفته است:

ما در حال حاضر در حال کار روی فیلمنامه فیلم هستیم و همه چیز به آن بستگی خواهد داشت . در حال حاضر ما در حال کار روی یک فیلمنامه برای ریچارد کرتیس هستم. من امیدوارم تا ۶ الی ۷ هفته دیگر فیلمبرداری را شروع کنیم. سپس نوبت فیلم جدید مجموعه باند در آخر سال خواهد بود. اما داریم روی هر دو کار می‌کنیم. من و جان هاج یک ایده داریم و جان در حال حاضر در حال نوشتن آن است. همه چیز به این بستگی دارد که این ایده چگونه از آب دربیاید. بهتر است چیزی از آن را با شما به اشتراک نگذارم.

در حالی که این مصاحبه تاییدیه دقیقی نیست که بویل کارگردانی فیلم جدید را بر عهده خواهد گرفت یا خیر، اما شایعه قبلی را مبنی بر کار روی فیلمنامه باند ۲۵ توسط وی تایید می‌کند.

دو فیلم قبلی مجموعه باند یعنی اسکای‌فال (Skyfall) و اسپکتر (Spectre) هر دو توسط سم مندس کارگردانی شدند، اما وی سال گذشته با این مجموعه خداحافظی کرد. همچنین شایعاتی مبنی بر حضور نداشتن کریگ برای بار پنجم وجود داشت، اما کریگ چند ماه پیش بازگشتش به مجموعه را تایید کرد. باند ۲۵ در تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۱۹ (۱۷ آبان ۱۳۹۸) اکران خواهد شد.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا