اخبار سینما

جیسون موموآ آکوامنِ ِ فیلم Justice League و واکنشش به نقد های منفی فیلم

Jason Momoa
ComicBookMovie

بالاخره انتظار ها به پایان رسید و حدود ۵ روز پیش فیلم Justice League (لیگ عدالت) به طور رسمی روی پرده های سینما اکران شد و منتقدان از همان زمان کار خود را شروع کردند و ضربه سختی به این اثر زدند اما جیسون موموآ به ترفداری از این اثر ابرقهرمانی خود ایستاد و با تمام توان خود در برابر این انتقادات منفی مقاومت میکند و نمی‌گذارد او را از کارش ناامید کنند

البته کمپانی برادران وارنر از این انتقادات زیاد خوشحال به نظر نمیرسد اما با این حال جیسون موموآ در جدید ترین مصاحبه خود به دفاع از اثر و زک اسنایدر کارگردان فیلم پرداخت:

Jason Momoa

Jason Momoa

من تمام سعی خودم را کردم که تا جایی که می‌توانم از نظرات مردم و چیزی که به زبان می‌آورند دوری کنم. برخی از دوستان من می‌گویند که «فیلم لیگ عدالت کار خود را به خوبی انجام نمی‌دهد» و این قبیل حرف‌ها و نظرات به نوعی من را ناراحت و ناامید می‌کند. اما من نمی‌خواستم که به این مسائل توجه کنم. من نمی‌خواهم به نظرات بد و نقدهای منفی توجهی کنم. فکر نمی‌کنم که آنچنان که باید و شاید مفید باشد و کمکی هم نخواهد کرد.

من فیلم لیگ عدالت را دو بار تماشا کرده‌ام. حتی می‌توانم بگویم که دفعه دومی که آن را دیدم نسبت به دفعه اول بیشتر آن را دوست داشتم و علاقه‌ام نسبت به قبل بیشتر شد. من در واقع قصد دارم که آن را دوباره مشاهده کنم و این فیلم را هم به بچه‌هایم نشان دهم و هم به نوه‌هایم. من حتی دوست دارم که این فیلم را بار دیگر با جمعیت کاملی از مردم خوب تماشا کنم، یک جمعیت منظم و عادی نه همانند اولین بار نمایش فیلم در سینما. بنابراین من خیلی هیجان‌زده‌ام. شما نمی‌توانید مدام خود را قاطی مسائلی مانند «چرا این، چرا آن» کنید و فقط به این فکر کنید که «چرا اینگونه شد یا چرا آن اتفاق افتاد». من آخر این هفته به کنفرانس Wizard World Austin رفتم و یک هدیه خیلی خوب دریافت کردم. همانطور که می‌دانید این محل یک جای خیلی خوب با انرژی مثبت است و قاعدتا من تنها کسی نیستم که به جنبه خوب ماجرا و انرژی مثبت علاقه دارم. حال اگر مردم آکوامن و مدلی که ما او را روی پرده سینما به نمایش درآوردیم را دوست دارند باید بدانند که همه چیز توسط زک اسنایدر کارگردان این پروژه انجام شده و همه آنها زاییده فکر او بوده است. او از در آمد و گفت «من می‌خواهم آکوامن را به یک شخصیت خیلی خفن تبدیل کنم، یک سری چیزها را تغییر داده و افسانه‌هایی که درباره این پسر وجود دارد را عوض خواهم کرد».

شما درباره منتقدان، جیسون موموآ و نحوه بازی او چه نظری دارید؟ به نظر شما انتخاب جیسون موموآ برای بازی شخصیت آکوامن در فیلم Justice انتخاب درستی بوده است؟ آیا بازیگر دیگری به جز جیسون موموآ برای این نقش در نظر دارید


خوشحال میشویم نظراتان را با ما هم در میان بگذارید؟

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا