اخبار سریال

باراک اوباما و همسرش با Netflix در یک سریال تلویزیونی همکاری خواهند کرد

باراک اوباما
Barack Obama

در تازه ترین خبر ها، باراک اوباما ، رئیس جمهور سابق ایالات متحده آمریکا و شبکه اینترنتی نت فلیکس در یک سریال تلویزیونی با یکدیگر همکاری خواهند کرد. براساس مطلبی که روزنامه نیویورک تایمز منتشر کرده، باراک اوباما در آستانه بستن قراردادی با این شبکه استریم برای ساخت و تولید سریال‌ها و برنامه‌های تلویزیونی است. نیویورک تایمز می‌گوید که منابع نزدیک و ناشناس به این روزنامه این خبر را اعلام کرده‌اند. به‌عنوان بخشی از قرارداد، نت‌فلیکس باید به اوباما و همسرش میشل اوباما، برای ساخت این برنامه‌های تلویزیونی مبلغی پرداخت کند. براساس گفته این منابع، این برنامه‌ها قرار است به جای پاسخ و واکنش به تصمیمات و کارهای دونالد ترامپ، رئیس جمهور فعلی آمریکا یا بحث‌های سیاسی دیگر، روی بحث‌های ارزشمندتر و داستان‌های الهام‌بخش تمرکز کند. اریک شولتز، مشاور ارشد سابق اوباما به نیویورک تایمز گفته است:

اوباما و همسر ایشان همواره به قدرت داستان‌سرایی الهام‌بخش اعتقاد داشته‌اند. آنها قصد دارند این کار را به شیوه‌ای نو ادامه دهند و با به اشتراک گذاشتن داستان‌های زندگی و ایده‌های خود، باز هم به این گروه از افراد کمک کنند.

تا به این لحظه اطلاعات بیشتری از برنامه‌های نت‌فلیکسی باراک اوباما و همسرش میشل اوباما در دسترس نیست، اما نیویورک تایمز گفته است یکی از ایده‌های اصلی و بالقوه برنامه اوباما این است که در مورد مباحثی همچون مراقبت‌های بهداشتی، مهاجرت، سیاست خارجی و تغییرات اقلیمی صحبت و بررسی کند. در همین حال در برنامه میشل اوباما نیز قرار است در مورد مواردی مثل تغذیه و سلامت که در زمانی که او بانوی اول آمریکا بود درباره این موارد بارها صحبت کرده بود، صحبت شود. علاوه بر این‌ها، اوباما ممکن است بخش مهمی از مستندهای جدید شبکه نت‌فلیکس یا حتی نمایش‌های داستانی با موضوع اعتقادات و ارزش‌ها را تشکیل دهد.

باراک اوباما و میشل اوباما

همچنین، گفته می‌شود که آمازون و اپل نیز علاقه‌مند به همکاری با اوباما بودند. پیش از این، باراک اوباما در قسمت اول برنامه My Guest Needs No Introduction که برنامه‌ای جدید از شبکه نت‌فلیکس است و توسط دیوید لترمن اجرا می‌شود، حضور داشته است. نت‌فلیکس اخیرا اعلام کرده است که تعداد سریال‌ها و فیلم‌های اورجینال شبکه تا پایان سال جاری میلادی به بیش از ۷۰۰ محصول اورجینال خواهد رسید. این شبکه همچنین تصمیم به سرمایه‌گذاری ۸ میلیارد دلاری بر روی محصولات خود در طول سال ۲۰۱۸ دارد که انتظار می‌رود برنامه‌های تلویزیونی اوباما نیز بخشی از آن‌ها باشد.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا