اخبار سریال

فیسبوک خبر از ساخت سریالی درام با بازی الیزابت اولسن را میدهد

اولسن

در تازه ترین خبرهای، کمپانی فیسبوک خبر از ساخت سریالی درام با بازی الیزابت اولسن  به گوش میخورد، الیزابت اولسن بازیگر فیلم‌هایی همچون فیلم های Avengers: Age of Ultron (انتقام‌جویان: عصر اولتران) و فیلم Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) و همین طور Avengers: Infinity War (انتقام جویان جنگ ابدیت) است.
براساس خبری که وب‌سایت ددلاین منتشر کرده، این سریال ژانر درام قرار است در ۱۰ قسمت نیم ساعته تولید و پخش شود و همچنین الیزابت اولسن قرار است نقش اصلی این سریال را بازی کند، به علاوه اولسن به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی به‌همراه جیمز پانسولت و لیزی وایز نیز در سریال نیز حضور خواهد داشت.

اولسن

کار ساخت این سریال بر عهده لیزی وایز است. کیت استینکلنر، نویسنده سریال Z: The Beginning of Everything، کار نوشتن فیلمنامه این اثر را که تا به الان بیوه (Widow) نام دارد، بر عهده دارد و ایده اصلی ساخت چنین سریالی نیز متعلق به خود او بوده است. این سریال در ابتدا قرار بود از شبکه شوتایم پخش شود. با این حال اطلاعات زیادی از این سریال در دسترس نیست، اما اولسن اعتقاد دارد که او قرار است در آن، نقش یک زن بیوه جوان را بازی کند که با غم از دست دادن همسر و همین طور ارتباطی که در گذشته او وجود داشته است، دست و پنجه نرم می‌کند. با توجه به صحبت‌های اولسن، او و کیت استینکلنر سال‌ها است که ایده ساخت این سریال را در اختیار داشته‌اند و حال فرصت به اشتراک گذاشتن آن را پیدا کرده‌اند. در بیانیه منتشر شده، اولسن گفت:

من بیشتر از این نمی‌توانم احساس غرور کنم که این گروه برای ساختو تولید این سریال دور هم جمع شده‌اند. داستانی که کیت نوشته، برای سال‌های نزدیک و دوست‌داشتنی من بوده است و من بیشتر از این نمی‌توانم صبر کنم تا ما داستان خنده‌دار، تاریک و پیچیده خودمان را با جهان به اشتراک بگذاریم.

فیسبوک در نظر دارد تا با ساخت محتوای اورجینال، دامنه محصولات خود را گسترش دهد و این سریال درام که اولسن قرار است در آن به ایفای نقش بپردازد، یکی از اولین و یکی از پرهزینه‌ترین محصولات این کمپانی یعنی فیسبوک است که ساخت آن مدتی می‌شود که آغاز شده است. با این وجود، هنوز زمانی برای پخش این سریال تایید و اعلام نشده است.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا